Jak przywieźć do Polski samochód kupiony w Irlandii?

Jak przywieźć do Polski samochód kupiony w Irlandii?

Polacy bardzo chętnie kupują samochody za granicą. Do Niemiec, Holandii i Belgii, a więc krajów, z których jeszcze nie dawno sprowadzaliśmy samochody dołączyła Irlandia. Transport samochodu z Irlandii do Polski stał się więc bardzo popularną usługą.

Transport samochodu Polski – czy to bezpieczne?

Osoby, które kupiły samochód od właściciela w Irlandii chcą, aby do Polski samochód ten dotarł nieuszkodzony. Transport samochodu z Irlandii do Polski warto więc powierzyć profesjonalnej firmie. Organizująca od lat transport samochodu z Irlandii do Polski firma dysponuje odpowiednimi samochodami do przewozu aut.

Na czas transportu samochodu są bardzo dobrze na lawecie zabezpieczone. Ponadto są ubezpieczone. Transport auta z Irlandii do Polski odbywa się więc w bardzo bezpiecznych warunkach. Co ważne, z pracownikami firmy oferującej transport osoby zainteresowane sprowadzeniem samochodu do kraju mogą kontaktować się przez 24 godziny na dobę.

Jakie samochody mogą zostać przywiezione?

Transport auta z Irlandii do Polski to usługa, która adresowana jest do osób prywatnych i do firm. Firma transportowa organizuje przewóz aut z Irlandii do Polski zarówno osobowych, jak i dostawczych oraz busów. Możliwy jest przy tym przewóz aut z Irlandii do Polski nie tylko nowych, ale także niesprawnych technicznie. Laweta Irlandia Polska to usługa cenowa bardzo przystępna. Co więcej, laweta Irlandia Polska może przewozić także takie pojazdy, jak motocykle, skutery i quady.

Share