Najem długoterminowy doskonałą opcją finansowania samochodu

Najem długoterminowy doskonałą opcją finansowania samochodu

Jedną z bardziej popularnych w ostatnim czasie form finansowania samochodu jest wynajem długoterminowy aut. Usługa ta dostępna jest zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm. Zdecydowanie największą popularnością wynajem długoterminowy aut cieszy się jednak wśród przedsiębiorców.

Wynajem długoterminowy – dlaczego to dobre rozwiązanie?

Wynajem długoterminowy aut jest rozwiązaniem bardzo korzystnym zarówno dla firm, jak i dla osób prywatnych. Na ogół wynajem długoterminowy samochodów nie wiąże się z koniecznością posiadania wkładu własnego. Ponadto osoby, które decydują się na wynajem długoterminowy samochodów nie ponoszą żadnych kosztów związanych z eksploatacją auta – oczywiście poza ceną paliwa.

Do tego wynajem długoterminowy samochodów to stosunkowo niskie raty niepowodujące zmniejszenia zdolności kredytowej. Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na najem długoterminowy każdą ratę mogą wliczyć w koszty uzyskania przychodu i obniżyć w ten sposób należny fiskusowi podatek dochodowy.

Gdzie realizowane są usługi?

Najem długoterminowy to usługa, która jest dostępna dla firm działających w bardzo wielu polskich miastach. Jednym z nich jest Warszawa. Firmy świadcząca wynajem długoterminowy Warszawa dysponuje bardzo rozbudowaną flotą pojazdów najbardziej popularnych marek.

Oznacza to, że każdy, kto zdecyduje się na wynajem długoterminowy Warszawa może wybrać pojazd, który spełni wszystkie jego oczekiwania i potrzeby. Umowa na wynajem długoterminowy Warszawa na ogół trwa od 24 miesiące.

Share