Samochód ciężarowy z plandeką

Samochód ciężarowy z plandeką

Jeżeli posiadasz samochód ciężarowy z naczepą, dobrze wiesz że plandeka znajdująca się na naczepie często wymaga naprawy. Dlatego warto skorzystać z doskonałej oferty firmy, dla której produkcja plandek jest główną działalnością. Czasem wystarczy tylko naprawić uszkodzoną plandekę, jednak w swojej ofercie posiadamy także nowe plandeki, jeżeli zajdzie konieczność jej wymiany.

Produkcja i naprawa plandek to ważna dziedzina, wiadomo bowiem jak dużo samochodów ciężarowych porusza się po drogach, a każdy z nich przewożąc określony towar, musi go właściwie zabezpieczyć właśnie za pomocą plandeki.

Jakie plandeki do naczep są najpopularniejsze?

Istnieje na rynku kilka rodzajów plandek do naczep, do najpopularniejszych należą plandeki kurtynowe, tak zwane firany i to one najczęściej mogą ulec uszkodzeniu. Naprawa plandek to oferta skierowana do małych i średnich przedsiębiorców, dla których każda oszczędność ma znaczenie, a dzięki naprawie uszkodzonej plandeki, mogą zaoszczędzić określoną sumę pieniędzy, którą musieliby wydać na zakup całkiem nowej plandeki.

Plandeki nie tylko do naczep

W ofercie znajduje się wiele rodzajów plandek, nie tylko do standardowych naczep. W ofercie mamy także klejenie plandek, dzięki czemu właściciele przyczep, wywrotek oraz innych samochodów, czy stojących obiektów wyposażonych w plandeki, mogą sprawdzić cennik i niskim kosztem naprawić istniejącą na obiekcie plandekę.

Dzięki wysokiemu doświadczeniu, zdobytemu przez lata pracy przy naprawie plandek, swoją pracę wykonujemy sumiennie i rzetelnie, a klient zawsze wychodzi od nas zadowolony. Już dziś sprawdź rzetelność naszej firmy, która wykonuje naprawy plandek różnego rodzaju do wielorakiego zastosowania w przemyśle.

Share