Sprawdź jakie osiągniesz korzyści z wynajmu długoterminowego?

Sprawdź jakie osiągniesz korzyści z wynajmu długoterminowego?

Kiedy potrzebujesz samochodu osobowego bądź dostawczego, warto rozważyć opcję wynajmu, która może okazać się tańsza niż zakup samochodu na raty a nawet leasing. Wynajem długoterminowy Warszawa to same korzyści, które warto poznać, aby zapoznać się z pełną ofertą i co najważniejsze skorzystać z niej.

Kiedy zdecydujesz się na wynajem długoterminowy aut, zyskasz raty niższe od tradycyjnego leasingu nawet o 60%. Tutaj w cenę abonamentu wchodzi jedynie utrata wartości samochodu, a nie pełna wartość pojazdu w czasie trwania całej umowy.

Wynajem auta na firmę to korzystna inwestycja

Decydując się na wynajem długoterminowy samochodów na firmę, zyskujesz podwójnie. Po pierwsze masz w swojej firmie flotę nowych i serwisowanych samochodów, po drugie po zakończeniu umowy nie musisz ich wykupywać. Możesz rozpocząć nową umowę najmu i znów uzyskać całkiem nowe i sprawne auta dla swojej firmy. Dodatkowo kwestia ubezpieczenia oraz serwisu leży po stronie firmy zajmującej się wynajmem.

Sama umowa wynajmu samochodu podpisywana jest na minimum 24 miesiące oraz na liczbę kilometrów które zostaną wykonane na przełomie jednego miesiąca. Abonament jest tym wyższy, im większa będzie eksploatacja pojazdu na trasie. Najem długoterminowy jak najbardziej jest wliczany w koszty przedsiębiorstwa, można bowiem odliczyć koszty podatku VAT, a co za tym idzie koszt abonamentu na firmę będzie w rezultacie niższy.

Jedna rata podczas trwania całej umowy

Wynajem samochodów na długi termin jest korzystny przede wszystkim dla firm, choć osoby prywatne również decydują się na tego rodzaju inwestycje, zamiast kupować całkiem nowy samochód z salonu. Mimo, że raty za wynajem auta na abonament są niższe niż leasing, także masz możliwość wykupienia go po zakończonej umowie. Jeżeli nie chcesz go kupować, możesz nabyć kolejny pojazd na wynajem.

Share