Transport aut do Polski – podstawowe informacje

Transport aut do Polski – podstawowe informacje

Transport auta z Irlandii do Polski to usługa, która może przydać się każdemu. Kiedy? Najbardziej standardowe sytuacje to zakup auta w Irlandii (a tym samym konieczność sprowadzenia go do Polski) lub awaria samochodu w tym kraju i niemożność kontynuacji dalszej jazdy. Bez względu na okoliczności można zamówić taki transport. Jest to o tyle proste, iż takim sprowadzaniem auta zajmuje się całkiem sporo firm. 

Transport aut z Irlandii – zalety

Transport samochodu z Irlandii do Polski przez zewnętrzną firmę posiada wiele zalet. Przede wszystkim zdejmuje z nas konieczność samodzielnego dotransportowania auta w wybrane miejsce. Jakie są jeszcze zalety takiej usługi? Tutaj warto wspomnieć o następujących:

  • transport jest bardzo bezpieczny, gdyż auta na lawecie są zabezpieczone w w odpowiedni sposób, a kierowcy nimi kierujący posiadają wszystkie niezbędne kwalifikacje
  • laweta Irlandia Polska jest dostępna 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę (co jest gwarantem szybkiej realizacji zlecenia)

Dodatkowo zasady realizacji zlecenia są bardzo przejrzyste, a sam koszt usługi jest bardzo atrakcyjny i często ustalany indywidualnie.

Co obejmuje transport z Irlandii?

Przewóz aut z Irlandii do Polski obejmuje różne typy pojazdów. Te najpopularniejsze to samochody osobowe i dostawcze. Ale to oczywiście nie wszystko. Laweta Irlandia Polska może też zabrać inne pojazdy mechaniczne – na przykład skutery, motocykle, łodzie lub quady. Dodatkowo warto wiedzieć, iż taki transport obejmuje standardowe auta lub inne pojazdy, ale też te luksusowe. Jednak bez względu na charakter transportu nie ma żadnych powodów do obaw. Kadra jest odpowiednio przeszkolona, a samochody przewożące są właściwie zabezpieczone i dodatkowo objęte ubezpieczeniem. W takim warunkach każdy transport jest bezpieczny.

Przewóz aut na trasie Irlandia Polska cieszy się sporą popularnością. I nie ma w tym nic dziwnego, gdyż nie tylko obejmuje usługę całościową, ale też wykonaną bardzo profesjonalnie. Z tego też powodu warto z niej skorzystać.

Share