Wynajem długoterminowy sposobem finansowania samochodu

Wynajem długoterminowy sposobem finansowania samochodu

Rynek usług samochodowych w naszym kraju rozwija się niezwykle dynamicznie. Osoby, które interesuje możliwość korzystania z własnego auta, mogą go sfinansować w bardzo różny sposób. Opcją, która od pewnego czasu cieszy się bardzo dużą popularnością jest wynajem długoterminowy aut.

Wynajem długoterminowy aut: czy rozwiązanie to jest korzystne?

Wynajem długoterminowy aut to rozwiązanie, które pozwala w bardzo dogodny sposób korzystać z fabrycznie nowego samochodu. Oczywiście wiąże się to z koniecznością płacenia stałej, comiesięcznej raty, ale nie jest ona zbyt wysoka. Wynajem długoterminowy aut to na ogół rozwiązanie adresowane do firm.

W przypadku przedsiębiorców wynajem długoterminowy samochodów jest wyjątkowo korzystny. Wynajem długoterminowy samochodów nie powoduje bowiem obniżenie zdolności kredytowej firmy. Ponadto raty, które płacą firmy decydujące się na wynajem długoterminowy samochodów mogą zostać wliczone w koszty uzyskania przychodu.

Jakie są warunki wynajmu długoterminowego?

Najem długoterminowy to oczywiście usługa dostępna tylko dla osób dorosłych. Umowa na najem długoterminowy podpisywana jest na bardzo różny czas. Najem długoterminowy może trwać co najmniej 2 lata. W przypadku auta na abonament rata obejmuje pełen serwis. Na ogół auta na abonament maja określony limit kilometrów. Wynajem długoterminowy Warszawa to korzystne ceny i elastyczna umowa.

Flota firmy oferującej wynajem długoterminowy Warszawa składa się z aut popularnych marek. Wynajem długoterminowy Warszawa to świetna opcja dla firm różnej wielkości.

Share