Jaka kawa będzie najlepsza do biura?

Jaka kawa będzie najlepsza do biura?

Trudno wyobrazić sobie biuro bez kawy. Sięgają po nią pracownicy, można serwować ją również klientom. Dobra kawa do biura staje się jego wizytówką dla klientów, a dla pracowników elementem skutecznie motywującym do zaangażowania w pracę. Jaka kawa do biura sprawdzi się najlepiej? Na jaką naprawdę warto postawić?

Różne rodzaje kawy

Kawa biurowa powinna zachwycać smakiem i aromatem. Aby taka była, trzeba postawić na kawę wysokiej jakości. Taka jest między innymi kawa specialty, na którą składają się wyłącznie ziarna najwyższej jakości. Ciekawą propozycją jest również kawa blend stanowiąca mieszankę przynajmniej dwóch różnych kaw. Warunkiem jest, aby każda kawa tworząca kawę blend pochodziła z innej części świata. To właśnie dzięki temu kawa blend ma wyjątkowy smak i niepowtarzalny aromat. Ciekawostką jest fakt, że taka kawa zawiera często znacznie więcej kofeiny. W efekcie kawa blend jest idealna jako kawa do firmy.

Idealna jako kawa biurowa jest również kawa single origin. Tym mianem określa się kawy jednorodne. Składają się na nią ziarna pozyskane z jednego obszaru i dojrzewające w dokładnie takich samych warunkach. Wielu znawców kawy uważa, że to właśnie kawa single origin jest najlepszą kawą na świecie.

Gdzie kupić kawę do biura?

Aby kawa do firmy zachwycała jakością, powinna pochodzić ze sprawdzonego źródła. Najlepiej postawić na dobrego dostawcę, który gwarantuje wysoką jakość oferowanej kawy. Kawa do biura powinna być kawą najwyższej jakości. Nigdy nie należy na niej oszczędzać.

Share