Najlepszy sposób zabezpieczenia

Najlepszy sposób zabezpieczenia

Jednym z najpopularniejszych i najlepszych sposobów zabezpieczenia parkingów przed wjeżdżaniem niepowołanych osób na teren parkingu bądź konkretnego obiektu prywatnego są szlabany. To dzięki nim zostaje zablokowany wjazd na określony teren i tylko osoba obsługująca może taki szlaban otworzyć.

Obecnie produkowane są szlabany na pilota, dlatego nawet z dużej odległości możemy monitorować parking i wjazd do prywatnego budynku, dzięki czemu nikt nieproszony nie dostanie się na teren obiektu.

Z czego składa się szlaban?

Nie każdy wie z czego właściwie składają się typowe szlabany, zwykle traktujemy je jako tradycyjne drążki, służące jako blokada przed wjazdem na konkretny teren. Obecnie najpopularniejsze są szlabany came, czyli automatyczne szlabany obsługiwane za pomocą pilota o szerokim zasięgu.

Jeżeli zdecydujemy się na wysokiej jakości szlaban z pilotem, możemy z budynku za pomocą monitoringu sprawdzać kto chce wjechać na parking bądź teren zamknięty szlabanem i bez wychodzenia z budynku wpuszczać i wypuszczać osoby poruszające się przy szlabanie. Szlabany nice to wysokiej jakości rozwiązania, automatyczne szlabany składające się z silnika zasilanego tradycyjnym napięciem 230V bądź 24V są wyjątkowo korzystnym rozwiązaniem w każdej sytuacji, kiedy chcemy zabezpieczyć daną drogę przed wjazdem.

Szlaban z pilotem doskonały na każde warunki pogodowe

Jeżeli wybierzemy szlabany nice i postawimy na wysoką jakość produktu, otrzymamy niezawodny i odporny na niekorzystne warunki pogodowe produkt, który nie będzie wymagał dodatkowych czynności konserwacyjnych, a jedynie czasowych przeglądów. Szlabany na pilota to najlepsza opcja na polskie warunki pogodowe, idealnie sprawdzają się zarówno na parkingach oraz w innych punktach kontrolnych, gdzie potrzebna jest automatyczna blokada.

Share