Pojazd przydatny w pomocy drogowej

Pojazd przydatny w pomocy drogowej

Kiedy auto popsuje się w trasie i nie nadaje się do dalszej jazdy, niezbędna okazuje się być pomoc drogowa. Ci, którzy zdecydowali się na świadczenie tego rodzaju usług mogą postawić na lawetę marki Iveco. Okazuje się, że Iveco laweta to pojazd, który nie rozczaruje nawet najbardziej wymagających właścicieli firm działających w branży pomocy drogowej.

Laweta z pełnym wyposażeniem

Iveco laweta to pojazd, który producent wyposażył we wszystko, co wymagane jest do świadczenia usług w zakresie przewozu innych pojazdów. Posiada wyciągarkę, bez której umieszczenie pojazdu na lawecie jest bardzo trudne. Ma również belkę, która sygnalizuje pomoc drogową. Jest ona zgodna z obowiązującymi aktualnie przepisami. Producent nie zapomniał również o folii odblaskowej naklejonej na auto, na której znajduje się napis „pomoc drogowa”. Auto jest wykonane perfekcyjnie, idealnie sprawdza się jako samochód transportujący inne pojazdy.

Co jeszcze oferuje marka Iveco?

Iveco laweta to nie jedyne auto, jakie ma w swojej ofercie marka. Iveco chłodnia, Iveco plandeka oraz Iveco kontener to przykłady niezwykle cenionych obecnie samochodów dostawczych. Każde auto – zarówno Iveco chłodnia, Iveco kontener oraz Iveco plandeka – to pojazdy, które są nowoczesne i niezawodne.

Iveco laweta to specjalistyczny pojazd zaprojektowany z myślą o przewozie innych samochodów. Marka Iveco to najlepszy gwarant tego, że laweta naprawdę dobrze wywiąże się ze swojej roli. Podobnie jest, jeśli chodzi o inne pojazdy tej marki: Iveco plandeka, Iveco kontener oraz Iveco chłodnia.

Share