Plandeki do naczep i ich rodzaje

Plandeki do naczep i ich rodzaje

Jako firma produkująca i profesjonalnie naprawiająca różnego rodzaju plandeki do naczep, stajemy na wysokości zadania i wykonujemy swoje usługi na bardzo wysokim poziomie. Produkcja plandek, jaką zajmuje się firma, nie ogranicza się jedynie do plandek do naczep samochodowych, zajmujemy się także produkcją plandek na mniejsze przyczepy, wywrotki oraz inne obiekty kryte plandekami, także wiaty czy garaże.

W swojej ofercie posiadamy plandeki do naczep wyposażonych w tylne drzwi, naczep ze ścianą przednią otwieraną, z regulowaną wysokością, a także naczep burtowych i z przesuwnym dachem. Dodatkowo możemy wyprodukować plandeki antywłamaniowe oraz z nadrukami reklamowymi.

Co to są plandeki firany?

Firana wszystkim kojarzy się z domem i oknami, istnieją jednak także plandeki kurtynowe zwane firanami, które są wyposażone w specjalne klamry oraz rolki, dzięki którym można swobodnie tego rodzaju plandeki rozsuwać i zsuwać. Takie plandeki kurtynowe wykonane są z wysokiej jakości tworzywa, z wieloma zabezpieczeniami, a także z możliwością zainstalowania zabezpieczenia przed włamaniem. W takiej sytuacji montowana jest także specjalnie do tego celu wyprodukowana siatka antywłamaniowa.

Plandeki nie tylko do naczep

Plandeki są stosowane nie tylko na naczepach samochodowych, mogą być używane także na przyczepy, wywrotki oraz inne powierzchnie, które trzeba zabezpieczyć przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Nasza firma wykonuje także klejenie plandek, w razie niewielkich uszkodzeń jest to o wiele tańsza opcja, niżeli zakup nowej.

Naprawa plandek jest wykonywana na życzenie klienta i za pomocą profesjonalnie do tego przygotowanego parku maszynowego. Sprawdź ofertę firmy i skorzystaj z najlepszych usług w zakresie kupna bądź naprawy plandeki.

Share